Благодійний концерт для людей похилого віку Ліщанського будинку-інтернату

У рамках заходів із відзначення Дня Конституції   України  до  підопічних   Ліщанського  будинку-інтернату благодійним  концертом  завітав народний   аматорський   ансамбль  духової   музики  «Музики  Надгоринння»  Ізяславського  районного   будинку   культури.

Вже більше   десяти   років  учасники  ансамблю   радують   жителів   району   своїми творчими здобутками.  Всі   районні   заходи  не   проходять  без   участі «Музик  Надгориння». Високий  професіоналізм,  творчий  підхід  та   майстерність  виконання  зачаровують  глядачів.

Для   підопічних Ліщанського інтернату творчим колективом  було   підібрано  відповідну   тематику концертних номерів. Гучні   оплески  глядачів  викликали   виконання   відомих  творів   українських   та   зарубіжних  композиторів. Біля  двадцяти  творів  прозвучали  на   концерті,  серед   них   звучали  композиції  «Танго», «Вальсу»  і   української  польки,   а   пісню  Володимира  Івасюка  «Червона  рута» підспівували  всі   глядачі.

Свою  творчість  для  глядачів  дарували  соліст  ансамблю   Олег  Терентюк, Віктор  Дмитрук,  ведучий   концерту  Олександр   Ящук,  та  беззмінний   керівник  ансамблю  Юрій  Шагун.

Слова  вітання  із  20-ю   річницею   Конституції   України та   вдячності  за   надану  можливість  торкнутися   до   прекрасного  від   імені   громади  села  висловили  сільський   голова   Олександр    Лех   та   головний   бухгалтер  Ліщанського   будинку-інтернату   для   людей   похилого   віку   Людмила  Гоменюк.

За   матеріалами  Ліщанської   сільської   ради