Голова райдержадміністрації ознайомився із окремими обєктами соціальної сфери Ізяславщини

Із кожним роком в освітянських закладах Ізяславщини створюються все більш комфортніші умови для здобуття освіти, зміцнюється матеріально-технічна база навчальних закладів краю. Проте, цьогоріч створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів  у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення концепції Нової української школи.

Шкільне господарство кожного закладу чимале, а тому роботи вистачає. Левову частку ремонтних робіт уже виконано, а це поточні ремонти класних кімнат, спортивних залів, коридорів, їдалень, облаштування пришкільних територій, тощо.

До початку навчального року готовність кожного навчального закладу до роботи буде перевірятися спеціально створеною комісією, в результаті роботи якої буде видано акти готовності. Підсумки огляду готовності дошкільних та загальноосвітніх   навчальних закладів будуть підведені на серпневій педагогічний конференції.

Проте голова райдержадміністрації Борис Яцков вирішив особисто відвідати ряд   закладів освіти району з метою перевірки стану їх підготовки до нового 2018/2019 навчального року та опалювального сезону.

8 серпня такий візит відбувся до Ліщанської, Сахновецької, Теліжинецької сільських рад.

Посадовцем було проінспектовано умови, в яких мають виховуватися діти, та технічне забезпечення закладів. Крім того Борис Яцков поспілкувався із персоналом місцевих дитячих садочків та шкіл щодо організації виховного процесу, харчування, кількості та наповненості дитячих груп і класів, тощо.

За результатами відвідин навчально-вихованих закладів Борис Яцков наголосив, що усі ремонтні роботи мають бути закінчені вчасно. Першого вересня діти мають зайти у теплі, охайні, відремонтовані школи та садочки. Крім того вихованці мають бути забезпечені гідними умовами навчання, виховання і дозвілля, незалежно від того, де вони живуть – у селі, чи районному центрі.

Користуючись нагодою, керівник районної влади також відвідав об’єкти соціальної сфери села Білогородка, а саме дитячий табір «Світанок» та комунальний заклад соціального захисту «Відродження».