Громада Ліщанської сільської ради у черговий раз збирає гуманітарну допомогу нашим захисникам

Допоки   тривають  військові  дії  на Донбасі, підтримка   вояків  та  їхніх  сімей  залишаються першочерговим  обов´язком   для   ізяславчан.  Приємно   відзначити,  що  патріотизм і прагнення допомогти  українським  військовим  не  зменшує обертів.

Нещодавно  відбувся  черговий  етап  збору  гуманітарної  допомоги  нашим бійцям, які відстоюють незалежність та суверенітет України, перебуваючи  в зоні  проведення АТО.  За  зверненням  районної  волонтерської   організації  черговий  раз  до  збору  гуманітарної  допомоги  долучилася  і громада Ліщанської  сільської   ради.  Директором  сільського  будинку  культури   Качур В.П., сільським   бібліотекарем  Юзик  Р.М., працівником   дитячого  садочка  Ващук О.Ю.  по  с.Ліщани було  зібрано  продукти  харчування:  картоплю,  моркву, капусту, цибулю, часник, столовий   буряк, консервацію, тощо. Частина  зібраної  допомоги  вищезазначеної  сільської  місцевості  була  доправлена  в обласний  військовий  шпиталь.  Решта   продуктів  харчування  було  відправлено  до  районної  волонтерської   організації  «Фонд  Заславщини», отцю  Володимиру  Ковальчуку   та  його  прихожанам, котрі  власноруч  виготовляють  сухі  пайки  для  бійців.

До  акції  долучилася  і Ліщанська  ЗОШ , де  було  проведено  благодійну   ярмарку. За  вилучені кошти  від  продажу  і  за  кошти, зібрані  їхніми  працівниками,  було  закуплено  товари  першої   необхідності. Учнями  школи  власними  руками були  виготовлені  обереги  для бійців, малюнки та листи  підтримки.

Шановні наші односельці! Прийміть  щирі  слова  подяки  від  виконкому  Ліщанської    сільської    ради  за  щиру  допомогу  тим,  хто  її  потребує.