Ліквідовано загоряння торфовищ на території Ліщанської сільської ради

Майже по всій території України спостерігається тепла, посушлива погода. За таких умов навіть недопалок чи сірник, кинутий на лісову підстилку, у полі, на торфовищі чи сільгоспугідді може стати причиною масштабної пожежі.

На території Ліщанської сільської ради поблизу сіл Бейзими та Даньківці  на відкритій території площею близько 2 га, що заросла сухою травою, 12 вересня виникла пожежа,  яка призвела до загоряння покладів торфу в окремих місцях. Ймовірною причиною займання є необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель здійснили виїзд на місце загоряння торфовища на території Ліщанської сільської ради. В ході виїзду вони провели оперативну нараду з питання забезпечення ліквідації загоряння за участі Ліщанського сільського голови Олександра Леха, начальника Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області, підполковника служби цивільного захисту Віктора Матвійчука, заступника начальника з питань реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Хмельницькій області полковника служби цивільного захисту Петра Сибіги. В організації робіт щодо локалізації  місця загоряння та його ліквідації було задіяно особовий склад Ізяславської 13 ДПРЧ. За підсумками оперативної наради було вирішено для швидшої ліквідації загоряння торфу задіяти окремі технічні засоби 21 ДПРЧ. За сприяння Ліщанського сільського голови допомогу в підвезенні води до місця загоряння було надано ФГ «Агро-Інвест» (с.Ліщана).

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!