МІЙ КРАЙ ВЕЛИКИЙ І ЩАСЛИВИЙ

27 років незалежності України є знаменною подією  для всього українського народу. Минуло чимало часу, коли уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою „Україна”, котра прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності. А український стяг оточений багатовіковою славою, адже він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті держави.

В умовах сьогодення, коли  наша держава перебуває у стані війни, по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній державі, адже незалежність – найвище досягнення нації, набуте найкращими синами й доньками різних поколінь найбільшою ціною – життям, інтелектом, непосильною працею, молитвами і вічною боротьбою.

Нам є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні – у День Державного Прапора України та День незалежності України.

З нагоди відзначення вищезазначених свят територіальна громада Ліщанської сільської ради  провела патріотичні святкові урочистості.

На площі біля СБК провели святковий концерт під назвою “Мій край великий і щасливий”. Свято розпочалося з привітання сільського голови Леха О.І та директора ФГ “Агро-Інвест”, земляка, депутата обласної ради Павлюка П.М. Ведучими програми були: Юлія Васильчук та Наталія Безкоровайна. У проведенні художньої частини свята брали участь як маленькі артисти, так і дорослі виконавці. Серед юних талантів проявили себе: Мар’яна Писаржевська, Дана Човганська, Аліна Гуменюк, Христина Пшенишна, Оксана Лисай, Іванна Ящук, Івана Ярмошук, Анастасія Броль; чудовим співом запам’ятались Яна Безкоровайна, Влада Портная, Олександр Лисай, Оля Тарадай, Олексій Броль, Василь Пшенишний, Михайло Лисай, Валентина Лисай та Валентина Качур. Хвилини гумору усім присутнім дарували: Василь Пшенишний, Олексій Броль та Анна Радченко.

Також було організовано програму розважальних атракціонів для дітей.