"Мобільний соціальний офіс" допомагає та роз'яснює

24 лютого року на території Ліщанської та Топорівської сільських рад працював виїзний мобільний офіс, за наданням консультацій звернулося 11 громадян, усім громадянам надано консультації з питань призначень житлових субсидій та державних допомог. В роботі мобільного офісу взяли участь фахівці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, а також Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).  За словами організаторів, до основних функцій мобільного офісу входить інформування на­селення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також працівники  офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які по­требують додаткової соціальної підтримки на на­дання матеріальної допо­моги, санаторно-курортного оздоровлення, забезпечен­ня технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення за прин­ципом «єдиного вікна». Відвідувачі мобільного соціального офісу отримали допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви. Також відбувся й прийом єдиної заяви і відповідного пакета документів; видан­ня повідомлень про при­значення відповідних видів соціальної допомоги. Під час співбесід, які проводять члени мобільного офісу із заявниками, є  можливість виявлення малозабезпече­них громадян та осіб, які потребують додаткової соціальної підтримки. Відповідно відразу надається роз'яснення та прийом документів, необхідних для встановлення статусу багатодітної сім'ї й видачі посвідчень батьків і дити­ни з багатодітної сім'ї.24 лютого року на території Ліщанської та Топорівської сільських рад працював виїзний мобільний офіс, за наданням консультацій звернулося 11 громадян, усім громадянам надано консультації з питань призначень житлових субсидій та державних допомог. В роботі мобільного офісу взяли участь фахівці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, а також Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
За словами організаторів, до основних функцій мобільного офісу входить інформування на­селення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також працівники  офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які по­требують додаткової соціальної підтримки на на­дання матеріальної допо­моги, санаторно-курортного оздоровлення, забезпечен­ня технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення за прин­ципом «єдиного вікна».
Відвідувачі мобільного соціального офісу отримали допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви. Також відбувся й прийом єдиної заяви і відповідного пакета документів; видан­ня повідомлень про при­значення відповідних видів соціальної допомоги. Під час співбесід, які проводять члени мобільного офісу із заявниками, є  можливість виявлення малозабезпече­них громадян та осіб, які потребують додаткової соціальної підтримки. Відповідно відразу надається роз'яснення та прийом документів, необхідних для встановлення статусу багатодітної сім'ї й видачі посвідчень батьків і дити­ни з багатодітної сім'ї.