Низька закупівельна ціна на молоко - одна з основних проблем для селян Ліщанської сільської ради

Про  це  вели   мову   жителі  с.Ліщани  із  заступником виконавчого   директора  ПП  «Ізяславмолпродукт» Бобоненко  Л.М.  на   сході  громадян .

Схід   громадян,  ініційований  сільською  радою, з  питань  закупівельної   ціни   на   молоко  від   населення   відбувся  11   квітня  в  с.Ліщани. Проблеми   цін  на  молочну   продукцію  для  селян  не  нова.

«Нині  люди  звертаються   до  виконкому  сільської   ради,  як  органу  влади   на   селі,  із   запитаннями – чому  ціни  на  продукти   зростають,  дорожчає  бензин,  електроенергію,  газ,  а  закупівельні  ціни  на   молоко  у селах  навпаки  - падають.  У  такій  ситуації   виробництво   молочного   продукту  стало  для  селянина  просто   збитковим»  - зазначив сільський   голова  О.Лех.

Тому  було  вирішено  провести  схід  жителів  села -  здавачів  молока, запросили  на   захід  представників  ПП  «Ізяславмолпродукт».

Донедавна  у   невеликий   період   часу  в   селян  молоко   купували  по  4.50 грн.  за   літр,  а  з  березня   ціна   знизилася  до  3.50  грн.  за літр,  а  зараз  є  інформація, що ціна падатиме ще нижче.

Це і викликало незадоволення жителів села, адже на низьких   закупівельних  цінах  сьогодні   заробляють  власники  заводів – переробники  продукції.  Адже  ціна   молока  від   виробництва  до   продажу  зростає  в три   з половиною рази.

Представник ПП  «Ізяславмолпродукт» роз’яснила ситуацію,  запевнивши, що  ціни найближчим  часом вирівняють  до   рівня  закупівельних   цін  сусідніх   районів ( 4.50  грн. за  1 літр). Це  було  зафіксовано  в  рішенні   сходу  селян,  а  також  в   разі   недотримання  обіцянок  з  1 травня   жителі  села  будуть  шукати   іншого   покупця  на   продукцію.