Освячено новий храм УПЦ КП в селі Даньківці

4 листопада, у день свята на честь Казанської ікони Божої Матері, з благословення високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького та Кам’янець–Подільського Української Православної Церкви Київський патріархат було здійснено освячення престолу на новозбудованого храму в селі Даньківці Ліщанської сільської ради. Чин ієрейського освячення  здійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УПЦ КП митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук у співслужінні з благочинним Шепетівського району УПЦ КП  протоієрея о.Василя Павлюка, протоієрея о.Василя Гетьмана з міста Шепетівка, протоієрея о.Василя Паращука з села Вербівці Шепетівського району та настоятеля  новоосвяченого храму протоієрея о.Юрія Приймака.

По завершенні освячення духовенство здійснило Божественну Літургію. За літургією були піднесені додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення  Православної Церкви в Україні.

Наприкінці отець Володимир Ковальчук  з духовенством привітав настоятеля о.Юрія та парафіян із звершенням їхньої давньої мрії мати свій повноцінний храм. Духовенство також висловило подяку всім жертводавцям та тим, хто прилучився до цієї благої справи.

Богослужіння завершилось  многоліттям.

На богослужінні був присутній сільський голова Олександр Лех.