Робота мобільного соціального офісу триває

23 лютого  відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» Ізяславської районної державної адміністрації в села Ліщанської сільської ради.

В сільській раді відбувся прийом громадян представниками управлінь Пенсійного фонду України, соціального захисту населення району. Під час заходу було проведено ряд зустрічей із керівниками громад, працівниками підприємств та організацій, що функціонують на території даної громади.

Під час проведення заходу всі, хто звернувся до спеціалістів, отримали вичерпні відповіді на порушені запитання. Також відбулось ряд зустрічей як з працівниками підприємств, що функціонують на території відвідної громади, так і з її мешканцями. Було надано інформацію по багатьох питаннях пенсійного забезпечення. Особливу увагу було приділено питанню легальної зайнятості, адже розмір майбутніх пенсії залежить саме від суми сплачених страхових внесків.

Надходило  багато питань  щодо змін, які відбулись в пенсійному законодавстві з січня 2016 року.

Під час проведення заходу  відбулась зустріч із педагогічним колективом Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., на якій піднімалися питання щодо виходу на пенсію за вислугу років та виплати одноразової грошової допомоги, виплати та перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.