Рятувальники пояснили селянам важливість дотримання правил пожежної безпеки

З метою запобігання виникненню пожеж у житловому секторі, 30 січня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели агітаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців Ліщанської сільської ради. Під час зустрічей рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди зачиняти дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Окрім цього, рятувальники нагадали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали, застерегли людей від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Місцевим жителям рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.