Триває весняна акція «За чисте довкілля»

Із   настанням  потепління  набуло  найбільшої  актуальності   питання   благоустрою  територій   населених   пунктів  територіальної  громади.

На   території  Ліщанської   сільської   ради   розташовано   шість  населених  пунктів, а саме  села  Ліщани,  Бейзими,  Даньківці, Шевченка, Григорівка, Чепці.

У попередні роки під час проведення щорічної  весняної акції «За чисте довкілля» на  території сіл ліквідовувались несанкціоновані сміттєзвалища, упорядковувались пам’ятники, кладовища, місця почесних поховань,тощо.

Прикладом по благоустрою кладовища стала ініціатива вихідців із села Чепці, які само організували протягом осені-зими, приїжджали по вихідних   з інших населених пунктів, провели роботи по розчистці сільського кладовища, порізці дерев, встановленні огорожі.

Дана ініціатива була підтримана сільською радою, рішенням  сесії  якої  були виділені кошти на  ворота  кладовища в   с.Чепці  та  огорожу всіх  інших кладовищ сільської ради.

30 березня  до активної участі  по благоустрою території, прилеглої до кладовища  в селі Ліщани  долучились жителі села, працівники сільської ради,  закладів культури, дитячого садка Ліщанського будинку – інтернату для  людей похилого віку, Лікарської амбулаторії.

Роботи  по благоустрою продовжуються, необхідно  провести благоустрій  пам’ятників  загиблим воїнам в  роки  війни, кладовищ  в інших  населених пунктах  сільської ради, в’їзд  в  село.