У Ліщанах проведено виїзний прийом громадян

Виїзні прийоми громадян є одним із найефективніших засобів вивчити та окреслити шляхи вирішення проблем громади безпосередньо на місці.  Адже не  кожна людина має  змогу дістатися до Ізяслава, щоб поспілкуватися  із керівництвом під час особистого прийому громадян, які проводяться в районній державній адміністрації, чи то через географічну віддаленість, чи то за іншими обставинами.

Так, перебуваючи на території певної територіальної громади  керівництво району, окрім безпосереднього  прийому громадян, має змогу ознайомитись із роботою закладів соціальної сфери та поспілкуватися із працівниками сільської ради. Представники громади ж мають можливість розповісти про свої проблеми та турботи безпосередньо керівництву району.

Вчора, 09 жовтня голова районної державної адміністрації Борис Яцков  відповідно до графіку провів виїзний прийом громадян в Ліщанській сільській раді.

«Питання, які були порушені під час виїзного прийому громадян, не залишаться поза увагою. За наслідками виїзного прийому будуть надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  а заявників буде проінформовано про заходи щодо їх вирішення», - зазначив посадовець.

А задля вирішення питань до Бориса Олександровича мали нагоду звернутись місцеві жителі сіл Ліщана, Бейзими та Даньківці. Серед найболючіших проблем, які порушували жителі Ліщанської сільської ради, стосувалось забезпечення питною водою та пільгового перевезення.  Окремі жителі порушували земельні питання, також обговорювались ряд інших питань.

По завершенню прийому громадян Борис Олександрович поспілкувався із Ліщанським сільським головою Олександром Лехом, ознайомився із роботою сільської ради, поцікавився проблемами та перспективами розвитку бюджету, тощо. Крім того у ході діалогу було обговорено питання об’єднання територіальних громад.