В Ліщанах відзначено День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни

В   с.Ліщани, біля  пам’ятника   загиблим  односельчанам,  відбулися  меморіальні  заходи  по   вшануванню  пам’яті   жертв   Другої світової війни.

Перед   присутніми   земляками  виступили   сільський   голова  Олександр Лех  та   настоятель  місцевого Свято-Дмитрівського  храму   отець  Павло Фурманець.

«Нехай   наша   пам'ять  про   подвиги  народу  буде  найвищою   даниною  мертвим  і   живим,  котрі  все   віддали   на   вівтар  Перемоги.  Бо  ж   всі   ми   не   вічні    на   цій   землі,   але  кожен  з   нас  є   частиною  народу,  який  є  вічним», -  зазначив   Олександр Лех.

Священнослужитель   разом  із  церковним  хором відслужили  поминальну  літію  за   загиблими  в   роки   війни,  померлими  воїнами  після   війни, згадали  у   молитві   загиблих  в  зоні  проведення   АТО  земляків- ізяславчан.

Хвилиною  мовчання  було  вшановано   пам'ять  загиблих, а до   меморіальних   плит   жителі   села,  діти  ДНЗ «Сонечко»   с.Ліщани  поклали   квіти.

За   матеріалами   Ліщанської  сільської   ради