Відбувся черговий виїзд заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка до сільської ради

Відповідно до графіка виїзного прийому громадян з особистих питань у населених пунктах району керівництвом районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко провів 24 листопада виїзний прийом громадян у Ліщанській сільській раді. У приміщенні сільської ради усі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватись із Володимиром Борисовичем із нагальними проблемами, пропозиціями та зауваженнями.

Місцеві жителі порушували різноманітні питання життя територіальної громади. Посадовцем було взято усі звернення на особистий контроль.  Конструктивному діалогу із представниками громади сприяв присутній на прийомі Ліщанський сільський голова Олександр Лех.

Практика проведення виїзних прийомів громадян, саме з виїздом в населені пункти, дозволяє вивчати проблеми громадян на місцях, зазначив Володимир Левченко, – також сприяє зміцненню довірливих стосунків з громадянами і, звичайно, сприяє вирішенню проблемних ситуацій та попередженню їх виникнення в майбутньому. Після завершення особистого прийому громадян сільський голова Олександр Іванович поділився із Володимиром Борисовичем основними справами сільської ради та планами на майбутнє.

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади заступник голови райдержадміністрації  спільно із сільським головою оглянули об’єкти соціальної сфери села. Він позитивно оцінив роботу навчального закладу, відмітивши благоустрій прилеглої території та забезпечення належних умов для навчання та виховання дітей. Користуючись нагодою, відвідав тематичні виставки, присвячені Дню пам´яті жертв Голодомору та захисникам Батьківщини.

Не оминув своєю увагою і місцеву амбулаторію, будинок-інтернат для людей похилого віку, сільський будинок культури, поспілкувався із їх персоналом та керівництвом, поцікавився проблемами та пропозиціями їх вирішення.

Також посадовець оглянув водогін, на якому активно тривають будівельні роботи.

Місцева влада зацікавлена покращувати інфраструктуру сільської ради та проводити ремонтні роботи місцевих закладів, щоб молодь мала бажання залишатись жити та працювати на батьківській землі.

Крім того із Володимиром Левченком здійснили виїзд до Ліщанської сільської ради директор Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Косовська та спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Поцілуйко, котрі відвідали малозабезпечених та багатодітних сімей даної сільської ради.