Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 2018

20 квітня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва, за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та підтримці Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Це завжди довгоочікуване свято, яке щороку збирає веселих, кмітливих та обдарованих підлітків.

За задумом організаторів змагання покликане навчити молоде покоління ізяславчан правилам безпечної поведінки, популяризувати серед дітей і молоді здоровий та активний спосіб життя, а також формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи.

Захід проходив у вигляді КВК, в якому взяли  участь 4 шкільних команди: «ФЛЕШ» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, «Полум’яні серця» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука №5, гімназія», «101.ДЮП» Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Герої в масках» Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

У ході програми фестивалю команди-учасниці КВК продемонстрували свої творчі уміння на навики у 2-х конкурсах - «Візитка» та «Домашнє завдання».

Районний етап фестивалю відзначився яскравим спалахом творчості учасників та жаги до перемоги. Кожна команда намагалася вразити журі своїм особливим, нестандартним та творчим підходом. Безумовно, кожен виступ ДЮПівців запам’ятається всім, хто був присутній у глядацькій залі. І, що найголовніше, кожен учасник чи глядач, спостерігаючи за тим, як жартівливо на сцені представлялися різноманітні, доволі, складні життєві ситуації, мали змогу замислитися над правилами безпеки життєдіяльності.

Суддям було дуже важко визначати переможців фестивалю, адже всі команди-учасниці наполегливо й творчо підходили до участі у ньому. Та, на жаль, переможцями не могли бути всі учасники.

За рішенням журі переможцем районного етапу стала команда «Полум’яні серця» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука №5, гімназія», що представлятиме честь району в обласних змаганнях. Журі подякувало всім за участь, вручило відзнаки та подарунки.

Районний етап фестивалю закінчився, але у серцях глядачів та учасників залишився заряд енергії, бадьорості та любові, а найголовніше те, що кожен із дітей поповнив свій багаж знань з основ безпечної життєдіяльності.