Відроджуємо спортивні традиції

22 жовтня у Ліщанах відбувся турнір з футболу, присвячений 10-річчю з часу відновлення футбольної команди села. Впродовж цих років команда «Агро-Інвест» неодноразово виборювала призові місця в різноманітних турнірах та її гравці постійно брали активну участь в спортивних заходах, що проводяться на території району. 2017 рік видався для команди дуже вдалим. Після того, як команда стала чемпіоном району, вона підкріпила ще свій успіх, виборовши літній суперкубок. Незважаючи на прохолодну погоду, запрошені команди  з радістю приїхали на турнір. Зокрема, в змаганнях взяли участь команди «Камчатка» с.Теліжинці, яка постійно приймає участь у чемпіонаті області, с.Путринці, гравці якої теж відновлюють футбол на селі, та команда с.Куськів Шепетівського району.

Розпочався турнір грою між командами «Агро-Інвест» с.Ліщани та с.Путринці. Перемогу здобула команда Ліщан та гарантувала собі місце у фіналі. У другій парі перемогу здобула команда «Камчатка». Далі була гра за 3 місце, в якій у серії післяматчевих пенальті здобула перемогу команда з Путринець.

У напруженій боротьбі за перше місце зійшлися цьогорічні чемпіони, команда «Агро-Інвест» та постійні учасники чемпіонату області, команда «Камчатка».  У підсумку перемогу із рахунком 2:1 здобула команда з Теліжинець. У номінації «Кращий бомбардир» був відзначений гравець команди «Агро-Інвест» Владислав Безкоровайний, а кращим голкіпером був визнаний воротар з «Камчатки» Володимир Слобоженюк.

Якісне суддівство забезпечив арбітр ІІ категорії Микола Горох. Також на турнірі був присутній завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, який відзначив високий організаційний рівень змагань, що забезпечив спортивний інструктор ФГ «Агро-Інвест» Сергій Божкевич.