Вшановано память колишнього начальника районного управління сільського господарства Миколи Лисая

6  жовтня  в  с.Ліщани   вшановано  пам'ять  Миколи  Олексійовича   Лисая, колишнього начальника районного управління сільського  господарства,  який трагічно загинув 25  років  тому.

На сільському   цвинтарі,  біля  пам’ятника  М.О.Лисая,  зібралися  рідні   та  близькі,  друзі, товариші, колишні колеги по роботі.

Про визначну особистість, організатора та новатора сільськогосподарського виробництва, мудрого керівника,  людину  неспокійної   вдачі,  патріота  своєї   землі,  говорили   Ліщанський сільський   голова  О.І.Лех,  колишній голова  райдержадміністрації  та районної ради  П.Г.Зайчук,  генеральний   директор  ФГ «Агро-Інвест» П.М.Павлюк,  в.о.начальника  управління  Держпродспоживслужби в  Ізяславському районі М.О.Цебрик,  депутат   районної   ради  М.М.Рижик,  начальник  відділу  агропромислового   розвитку  райдержадміністрації  В.В.Ткачук.

Настоятель  Свято-Димитріївського  храму  УПЦ  с.Ліщани  Фурманець  П.М.  відслужив   заупокійну  літію за  Миколою  Олексійовичем  Лисаєм.

Виконавчий  комітет   сільської   ради  висловлює  слова  вдячності  Павлюку  П.М  за   надання   допомоги   у   проведенні  меморіального   заходу.

За   матеріалами  Ліщанської  сільської   ради