Заходи з нагоди Дня захисника України на території Ліщанської сільської ради

У рамках відзначення  Дня  захисника   України   в   Ліщанській   ЗОШ  І-ІІІ ст.   відбувся   тематичний   захід,   в   якому   взяли   участь   учні  та   педагоги  школи,   учасники   антитерористичної   операції  на   Сході   України,   члени   сімей   воїнів   АТО,   жителі   села.

Вітаючи  присутніх зі святом, Ліщанський сільський   голова   Олександр Лех  відзначив,   що   День   захисника   України  - це   справжнє свято   мужності   й   самовідданості,  свято  лицарства   і  благородства,  якими  володіють  справжні  оборонці,  визволителі  й  захисники  України,  хто  в   той   чи   інший   час  віддав   свої   знання,  мужність  і   професіоналізм  справі   захисту   нашої   держави.

Вітали   учасників   АТО  та  членів  громади   голова   районної   спілки   ветеранів -  воїнів  АТО  Володимир Павлюк,  генеральний  директор  ФГ  «Агро-Інвест»,  депутат  обласної   ради  Петро Павлюк, який   для   учасників   АТО  та   їх   родин   вручив  грошові  винагороди   і   подарував  пісні у   своєму   виконанні.

Настоятель   Свято-Димитріївського   храму  УПЦ с.Ліщани отець  Павло (Фурманець)  відслужив  заупокійну  літію   за загиблими захисниками України. Також він  привітав   всіх  із  наступаючим   святом  Покрови   Пресвятої   Богородиці,  з  Днем   захисника   України  та  Днем  українського   козацтва.

Присутні на заході вшанували хвилиною  мовчання  пам'ять  всіх   загиблих  захисників  України.

Захід  відбувся  на   високому  державно-патріотичному   рівні,  для   всіх  присутніх  був  розданий  святковий   коровай.

Виконком  сільської   ради  висловлює  щирі   слова   вдячності  керівництву  ФГ «Агро-Інвест»,  особисто генеральному директору  господарства  Павлюку   П.М.  за   надану  фінансову   допомогу  у   проведенні  заходу.

За  матеріалами   Ліщанської   сільської   ради